Jakub Handszuh

psycholog

Jestem absolwentem psychologii ze specjalnością w zakresie psychoterapii zaburzeń psychicznych oraz seksuologii klinicznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie kontynuuję edukację na studiach podyplomowych Uniwersytetu SWPS, gdzie poszerzam swoją wiedzę na Studiach Uważności i Współczucia. Zainteresowanie oraz kompetencje związane z treningiem uważności, tj. mindfulness, rozwijałem również uczestnicząc w kursie MBLC (Mindfulness-Based Living Course).

Do współpracy zapraszam wszystkie osoby pełnoletnie zainteresowane konsultacjami psychologicznymi, które chcą poprawić jakość swojego życia. Podczas rozmowy staram się stworzyć przestrzeń, w której możliwe będzie bezpieczne pokazanie się w całości, obejmując wszystkie towarzyszące doświadczeniom myśli oraz emocje, co pozwoli nam spojrzeć na zgłaszane problemy w jak najszerszej perspektywie. Mój gabinet jest przyjazny osobom LGBTQIAP+.

W kontakcie ze mną wsparcie otrzymają ci, którzy zmagają się z przewlekłym stresem, objawami psychosomatycznymi, kryzysami życiowymi związanymi ze sferą zawodową bądź zdrowotną, doświadczyli utraty bliskiej osoby, mają trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji, odczuwają samotność i brak zrozumienia, chcą lepiej poznać samych siebie. Dzięki technikom mindfulness możemy rozpocząć drogę ku odnalezieniu wewnętrznego spokoju, poczuciu harmonii ze światem, zwiększeniu odczuwanego bezpieczeństwa w relacjach międzyludzkich, odzyskaniu kontroli nad własnym życiem oraz zaprzyjaźnieniu się z komunikatami płynącymi z ciała, przeżywanymi emocjami i towarzyszącymi nam myślami.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem podczas stażu na oddziale dziennym psychiatrycznym, rehabilitacyjnym Poznańskiego Ośrodka Zdrowia Psychicznego, gdzie poprzez organizowanie sesji psychoedukacyjnych oraz współprowadzenie grupy psychoterapeutycznej pomagałem pacjentom z diagnozą schizofrenii oraz zaburzeń afektywnych dwubiegunowych. Wiele umiejętności przydatnych w zawodzie psychologa rozwinąłem również podczas kilkuletniej pracy jako rejestrator medyczny w Centrum Profilaktyki Uzależnień w Poznaniu.

W swoim zawodzie kieruje się zasadami etycznymi zawartymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa, a moja praca podlega regularnej superwizji.

Chciałbyś skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami pod jednym z poniższych numerów lub adresów mailowych

Ewa Szkudlarek

Tel. 500 266 099
eszkudlarek.przystan@gmail.com
Natalia Walczuk

Tel. 600 661 045
nwalczuk.przystan@gmail.com
Anna Korobczak

Tel. 603 089 465
akorobczak.przystan@gmail.com
Renata Zawadzka-Kwaśnioch
Tel. 691 100 034
rkwasnioch.przystan@gmail.com
Jakub Handszuh

Tel. 574 377 570
jhandszuh.przystan@gmail.com
 Centrum Psychoterapii Przystan

Przyjdź na wizytę

"Przystań"
Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

ul. Fredry 7 lok. 9
61-701 Poznań

Przystań na Facebook'u